nasz zespół

A piękno tkwi w Twoich włosach... i nie tylko...

KLINIKA WŁOSA I URODY to wyjątkowe miejsce w Zielonej Górze, w którym z pełną odpowiedzialnością zadbamy o zdrowie i perfekcyjny wygląd Twoich włosów. Jesteśmy nowo otwartym salonem fryzjerskim, który jest jednocześnie CENTRUM SZKOLENIOWYM dla fryzjerów, adeptów zawodu oraz pasjonatów fryzjerstwa. Specjalizujemy się również w medycynie włosa, a naszym naczelnym celem jest nie tylko poprawa wyglądu Twoich włosów, ale przede wszystkim odbudowa struktury wewnętrznej włosa.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w dziedzinie stylizacji i fryzjerstwa, kosmetyki i trychologii. Specjalizujemy się w medycynie włosa, jego pielęgnacji oraz odbudowie. Wykonujemy diagnostykę oraz zabiegi trychologiczne. Wśród naszych fryzjerów-stylistów są prawdziwi artyści, którzy nie tylko wykonają profesjonalnie strzyżenie, ale dobiorą fryzurę do indywidualnych cech urody. Przedłużamy i zagęszczamy włosy i rzęsy, wykonujemy zdobienia paznokci oraz makijaże. W naszej ofercie znajdziecie też zabiegi z zakresu bogatej pielęgnacji i upiększania twarzy, szyi i dekoltu.

Jolanta Madaj - właściciel salonu, trycholog, specjalista w zakresie wykonywania zabiegów trychologicznych i pielęgnacyjnych włosów i skóry głowy. Stylistka, wizażystka - wykonuje makijaże dzienne, wieczorowe i okolicznościowe. W zakresie trychologii na pierwszym miejscu stawia właściwą diagnostykę i leczenie przyczyn problemu, a nie tylko objawów. Wizyta u niej to prawdziwy zastrzyk energii ;-). Absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Humanistycznej w Lesznie. Obecnie studentka trychologii kosmetycznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Współautor skryptów do nauki zawodu, dyrektor szkoły o profilu fryzjersko-kosmetycznym, ekspert MEN w zakresie fryzjerstwa i kosmetyki.

Karolina Koza - fryzjer-stylista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie klasyki, a przede wszystkim awangardy. Ostre cięcia to jej żywioł  Wykładowca, szkoleniowiec, nauczyciel zawodu. Specjalistka w zakresie strzyżeń damskich, koloryzacji stylizacji półtrwałej i keratynowej. Za najważniejsze uważa właściwą konsultację - dobór fryzury i koloru do indywidualnych cech urody klienta oraz diagnostykę w zakresie stanu, rodzaju włosów, kondycji skóry głowy.

Lidia Ohyr - kolorysta, specjalista z zakresu strzyżeń damskich i męskich oraz upięć okolicznościowych. Najważniejsza jest dla niej precyzja w zakresie nadawania formy i koloru fryzury. Wizyta na jej fotelu to prawdziwy relaks i odprężenie.

Gosia Zajączkowska – fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, specjalista w zakresie strzyżeń męskich oraz damskich. W swojej pracy najbardziej ceni sobie kontakt z Klientem, precyzję i uśmiech:-)

Asia Kluwak - stylistka paznokci, której zadaniem jest zadbanie o zdrowie i estetykę dłoni oraz o wizaż paznokci jak również o piękne zdobienia. Uważa, że każda kobieta załguje na to, co najlepsze, czyli piękne paznokcie i świetnie dobrany kolor, który będzie odzwierciedlał osobowość. Absolwentka Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz licznych kursów w zakresie stylizacji paznokcia.

Kinga Danielska - pedicurzystka, stylistka paznokci, brwi i rzęs, specjalista w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających twarzy, szyi i dekoltu. Bardzo istotna jest dla niej zgodność stylizacji z naturą Klientki, a w zabiegach pielęgnacyjnych ceni sobie upiększanie, kondycjonowanie i rekonstrukcję. Absolwentka Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz kursów w zakresie liftingu oraz przedłużania i zagęszczania rzęs.